Ціни на намиста з бурштину

Буси з бурштину правильної довжини

Буси з бурштину повинні постійно прилягати до шкіри. Так бурштинова кислота буде втиратися в шкіру і через кровоносну систему підживлювати щитовидну залозу. Чим ближче до щитовидки – тим краще. Рекомендуємо не розміщувати намиста з бурштину нижче ніж на фото.

Лікувальне намисто з бурштину

Коли ви будете замовляти буси з бурштину, Вас запитають потрібну довжину. Ось спосіб виміряти:

  1. візьміть нитку і лінійку
  2. розмістіть нитку біля основи шиї (але не нижче ніж на фото зверху)
  3. позначте де коло замикається
  4. зніміть і відміряйте нитку лінійкою
  5. додайте до довжини 1-3 см (в залежності від товщини шиї)

Це і буде необхідна довжина. Після того як Ви вирахуєте довжину бус з бурштину, телефонуйте нам, ми допоможемо Вам підібрати кращий варіант і оформимо замовлення.

Зовнішній вигляд лікувального намиста

Лікувальні намиста з бурштину робляться з нешліфованого бурштину. Багато бурштинової кислоти знаходиться в зовнішньому шарі каменів. Плюс вона краще втирається в шкіру з нешліфованої поверхні каменя. Якщо Ви використовуєте намисто з нешліфованого бурштину кілька років, вони відполіровані в шкіру і блищать, то саме час подбати про "свіже" намисто. Старі теж працюють, але ефективність передачі цілющої бурштинової кислоти через шкіру в рази менша.

Якщо Вам важливіші буси як прикраса, а не як лікувальний інструмент, то варто звернути увагу на шліфовані намиста. Прозорі блискучі намиста з бурштину з гладкою поверхнею, який проходив обробку в автоклаві, шліфування за допомогою електромагнітного поля, пресований бурштин або такий, який зберігався в неналежних умовах, не пройшов радіологічний контроль, використовувати для лікування немає сенсу.

Лікувальне намисто з бурштину