Картини з бурштину

Доброго дня, мене звуть Юрій. Я та наша творча майстерня спеціалізуємося на картинах, іконах та портретах з бурштину. Ми власноруч виконаємо Ваше замовлення в камені. Будь то цінний подарунок, розкішний предмет інтер'єру чи вінчальні ікони на весілля. І я особисто прослідкую за вчасною його доставкою. В наших каталогах Ви знайдете більше тисячі сюжетів на будь-який смак. Якщо потрібно, ми підберемо для Вас індивідуальний варіант, тільки дайте нам знати про це по тел. 096 130 42 08. Дивіться, милуйтесь, замовляйте ;)

Популярні категорії

Популярні категорії

Картини з бурштину
Модульні картини
Репродукції відомих картин
Пейзажі
Вінчальні ікони
Сувенірні тарілки
Іменні ікони
Тайна вечеря
Картини з шкіри та бурштину
Дерева з бурштину
Лікувальні буси
Ручки з бурштину

Рекомендуємо звернути увагу

Дивитись фото картин з бурштину

Картини з бурштину виготовлені повністю з бурштину різного розміру (янтарь – російською). Від тонких ліній промальованих бурштиновим піском і площин висипаних янтарною крихтою, до крупних каменів на фоні. Картини з бурштину з близька Ви на власні очі можете побачити на відео нижче.

Якщо Вам знайома ситуація, коли про подарунки забувають на наступний же день, то швидше всього ми вирішимо для Вас це питання.

  • По-перше з картиною такого в принципі трапитись не може. Адже вона буде постійно висіти на стіні і нагадувати про Вас.
  • По-друге – сам бурштин. Про нього пишуть багато різної інформації, як перевіреної, так і ні, як правдивої, так і сумнівної. Але те що він створює особливу атмосферу в домі – це точно.
Тому картина з бурштину це не тільки хороший подарунок для друзів та важливих вам людей, але й чудовий презент для себе та всієї родини. Лиш погляньте як вони виглядають в різних інтер’єрах, від домашнього і простого робочого, до вишуканого барокко. Як буде виглядати Ваша ?

Картини з бурштину в інтер’єрі

Картини з бурштину в інтерєрі. Ван Гог - Зоряна нічКартини з бурштину в інтерєрі. Кімната в стилі Бароко

Картини з бурштину під макрозйомкоюКартини з бурштину в інтерєрі. Портрет дівчиниКартина з бурштину в інтерєріКартини з бурштину в інтерєрі. Ікона над каміномКартини з бурштину в інтерєрі. Пейзаж в простому робочому кабінетіКартини з бурштину в інтерєрі. РомашкиКартини з бурштину в інтерєріКартини з бурштину в інтерєрі. КотиКартини з бурштину в інтерєрі. Коні в спальні

Отже, як замовити картину з бурштину?

Як замовити картину з бурштину

Телефонуйте
(096) 130-42-08

Підберемо оптимальне рішення разом.

Або давайте краще ми Вам перетелефонуємо.