Ціни на намиста з бурштину

Буси з бурштину від зубного болю у дітей

Коротка інформація про бурштинові (янтарні) намиста:
Якщо коротко, то ніякої магії, просто наука: бурштинова кислота - необхідний для живлення і функціонування клітин організму елемент. Він виробляється організмом і присутній в їжі. Його нестача має масу наслідків, глобально - зниження імунітету і погана робота багатьох систем організму. Янтар містить цю кислоту в великій кількості, її можна вживати в їжу як біотик. А можна носити на шиї як бурштинове намисто, при нагріванні і хімічній реакції з потім кислота виділяється, мігрує в кровотік, і приносить полегшення при зубному, головному болі (до речі, не тільки у дітей). Було відмічено, що вона є природним анальгетиком.

До трьох років у дитини прорізуються всі молочні зуби, всього їх 20. Прорізування зубів може супроводжуватися такими симптомами:

  • почервоніння і припухлість, набряклість ясен (можуть стати пухкими і кровоточити)
  • підвищений слинотеча
  • потреба постійно щось кусати і гризти (пальці, іграшки)
  • різка відмова від їжі
  • підвишенная дратівливість, плаксивість і неспокійний сон
  • підвищена температура до 38°C
  • набряк слизової носа, незначні виділення з носа

⚠️ Деякі лікарі НЕ рекомендують використовувати гелі з льдокаїном (Калгель, Дентинокс, Камістад бебі), так як вони швидко змиваються слиною і проковтуються, викликаючи такі наслідки як блювота, затруднення ковтання, блідість шкірних покривів... Все це зайвий раз говорить про те, що не варто залишати без уваги народні засоби. А бурштинове намисто це не тільки традиція наших прабабусь, а й доведена сучасною наукою ефективна допомога!

Ви знайдете буси з янтаря практично в будь-якій аптеці Європи! А хто жив за кордоном, знають, що в Європі заборонені до продажу половина тих "досягнень фармацевтики", які продаються повсюдно у нас.

⚠️ При виготовленні дотримані всі правила безпеки - міцна нитка, вузлова техніка для запобігання розсипання, гвинтовий пластмасовий замок, правильно підібрана довжина, що не дозволяє дітям взяти камінці в рот і розгризти.

Тільки натуральний бурштин (янтар). За бажанням для краси можна додати трошки кольорових намистинок.