Навіть дуже раціональні люди купують обереги для автомобілів. Справа тут швидше не у вірі в забобони, а в звичці. Вважається, що ікона в автомобілі вбереже водія від негативу, виступає в ролі оберегу. Звідси і обереги всіх мастей в автомобілях.

В ролі оберегів виступають і іконки, і декоративні скульптури, і навіть зображення різних символів, святих. Статистики, яка підтверджує або спростовує користь від оберегів, немає, але впевненість водія в тому, що він під захистом також важлива.

Обереги з бурштину виділяються на тлі великої кількості захисних талісманів. Скам’яніла смола вважається каменем, який оберігає власника від негативу, проблем зі здоров’ям. Він навіть використовується в медицині. Янтарна іконка і виглядає ефектно, і свою захисну функцію виконує.

У магазині «Янтарна Кімната» є десятки готових іконок із зображеннями Миколи Чудотворця, ангелів, Семистрільної Богородиці та інших святих. Також ми займаємося виготовленням оберегів за індивідуальними проектами. Габарити, тип бурштину, дизайн – все це обговорюється індивідуально.

Для покупки оберега досить зробити замовлення в магазині «Янтарна Кімната». Замовлення на виготовлення їх з нуля ми також приймаємо онлайн.