Незважаючи на різноманітні негативні тенденції сучасного світу, все більша кількість людей повертається до старовинних православних традицій предків. У їх число входить професійний релігійний живопис, яку зараз можна замовити просто не виходячи з дому.

У число напрямків нашого інтернет-магазину входить майстерне виготовлення під замовлення і подальша доставка покупцю мірних ікон з бурштину.

Подробиці традиції православних віруючих

Мірна ікона – це живописний твір, що має багатовікову традицію. Її готують спеціально для немовляти, під його хрещення. Свою назву вона отримала від того, що роблять її спеціально “в міру зросту” (друга її назва – ростова ікона). Додатково варто розуміти, що на іконі зображується святий, в честь якого була названа дитина (або Небесний Покровитель, в честь якого дитина хрещена).

Таким чином, якщо народилася дитина з ростом в 50 см, значить і сама ікона разом з рамкою повинна бути аналогічного розміру.

У зв’язку з цим, для того, щоб купити цей вид ікони, потрібно зробити чимало вимірів, як замовником, так і нами (виробником).

Як замовляється і визначається вартість ростової ікони?

Питання про те, скільки коштує мірна ікона, є найбільш актуальним серед батьків, що задумались про покупку даного релігійному оберега. В цілому, багато що залежить від росту дитини і того, які характеристики картин важливі батькам.

Будь-який підвид ікони виготовляється під замовлення, що складається з наступних етапів:

  • вибір вподобаного варіанту ікони із зображенням відповідного Покровителя;
  • повідомлення менеджеру даних про зріст дитини;
  • вибір вподобаного варіанту рамки ікони;
  • підбір розміру полотна під рамку.

В результаті фахівець підрахує, скільки матеріалів і роботи піде на виготовлення картини на потрібному розмірі полотна, і озвучить підсумкову вартість для замовника.

Чим відрізняються наші ікони від інших виробів в інтернеті?

Якщо ви все ще не визначилися з тим, де замовити православну ікону для дитини, сміливо оформляйте придбання на цьому сайті. При покупці ви можете бути впевнені в тому, що:

  1. Менеджер підбере і оформить замовлення, що ідеально підходить під ваші запити.
  2. Професійні художники і майстри по роботі з бурштиновим каменем створять унікальну роботу з індивідуальними характеристиками.
  3. Разом із замовленням можемо надати офіційні сертифікати, що підтверджують справжню коштовність бурштину, що використовується в оформленні полотна.
  4. Виробництво ікони завершиться в найкоротші терміни без ймовірності втрати в якості.
  5. Якщо сподобався конкретний варіант на сайті, але хотілося б щось в ньому змінити, це цілком реально (збільшення кількості бурштину, доповнення фарбами, додавання захисного скла і т.д.).

І не забувайте, що купити мірну ікону можна практично в будь-який час: до або після хрещення. У самому таїнстві цей виріб участі не бере. Він буде ідеальним в якості подарунка до будь-якого свята. Часто ікону дарують до Великодня, Трійці та Різдва.

Робіть замовлення на цьому сайті, і дана покупка стане відмінним подарунок, який випромінює тепло, оберігає і свідчить про вашу турботу багато років після хрещення немовляти.