А ви знали, що якісно оновити інтер’єр будинку або квартири можна без використання кардинальних методів, типу ремонту з купою бруду і робочих клопотів? Вдихнути принципово нові фарби в кімнату можна за допомогою одного лише кроку – покупки картини. Порожні стіни, що навіюють відчуття смутку, перестануть бути такими і будуть притягувати погляди як господарів, так і гостей будинку.

Але і це ще не все. Подумайте, а що, якщо зображення на картині буде не просто традиційним, а виконаним за допомогою ексклюзивної техніки з використанням бурштину? У такій ситуації інтер’єр заграє принципово новими фарбами.

Майстерна «Янтарна Кімната» пропонує до покупки якісні картини з бурштину. Кожна з них – справжній і індивідуальний твір мистецтва, який на відміну від більшості варіантів на інших сайтах, володіє підвищеною кількістю каменю і доповнюється фарбами.

Основні типи покращених картин з бурштину

Завдяки тому, що «Янтарна Кімната» – це ціла команда, що складається з великої кількості досвідчених професіоналів своєї справи, асортимент для покупки на цьому сайті регулярно оновлюється і поповнюється наступними варіантами поліпшених картин з сонячного каменю:

  1. Вишукані портрети з бурштину і фарб.
  2. Картини з кораблями і морськими пейзажами.
  3. Бурштинові картини з тваринами і птахами.
  4. Картини з сонячного каменю, виконані в релігійній або історичної стилістиці.
  5. Художні твори із зображенням міських пейзажів, квітів, природи.
  6. Багато інших видів картин з дорогоцінного каміння та фарб, які можна виготовити навіть під замовлення.

Приємні та вигідні покупки в інтернет-магазині «Янтарної Кімнати»

Якщо у вас виникло бажання купити картину з бурштину, ви звернулися точно за адресою. Саме наша компанія є однією з небагатьох справді якісних організацій, доступних сьогодні на ринку України і країн Східної Європи.

Ми спеціалізуємося на продажу і професійному виготовленні творів мистецтва з бурштину. Фахівці цього інтернет-магазину – це професійні художники з максимальним рівнем знань про дорогоцінному каменю, його властивостям та методам створення справді якісної продукції.

Ми відповідаємо за повний спектр робіт: від початку виробництва картини з сонячного каменю і до її доставки в ту точку країни, де знаходиться покупець, який цінує прекрасне.

Для замовлення в нашому інтернет-магазині, досить перейти на його сторінку, вказати ПІБ, номер телефону і натиснути на пункт «Купити». Консультант служби підтримки передзвонить протягом декількох хвилин, і уточнить додаткові питання для замовлення. Після виготовлення картина буде доставлена по Україні за 1-5 днів, незалежно від віддаленості населеного пункту.

Разом з картиною, компанія «Янтарна Кімната» надає гарантії та сертифікати якості. Так що, зроблена на цьому сайті покупка, буде не тільки красивою прикрасою інтер’єру, але і непоганою інвестицією коштів у витвір мистецтва.