Вінчальні ікони – це дві ікони з образами Спасителя і Божої Матері, які є невід’ємним елементом обряду вінчання молодят. Іноді ці ікони називають вінчальної парою. Ці святині зберігають благословення молодятам на спільне життя, оберігають їх від негараздів, надають додаткову енергію сім’ї.

Після вінчання ікони займають почесне місце в будинку молодят. Спільна молитва біля вінчальної пари зміцнює шлюб, допомагає впоратися з труднощами, які неминуче зустрічаються на довгому спільному шляху.

Але сім’я – це не тільки чоловік і дружина. Сім’я – це спадкоємність поколінь. Вінчальні ікони – це символ родини, свідоцтво непорушності родинних зв’язків. Саме тому ікони для вінчання прийнято передавати від батьків до молодят на весілля, як знак спадкоємності поколінь і побажання продовження роду.

Однак, з різних причин, іноді потрібно покласти початок цієї традиції. Навіть якщо до дня весілля залишилося зовсім небагато часу – не біда, – весільні ікони можна купити в інтернет–магазині «Бурштинова кімната». Доставка по Україні упродовж одного–двох днів дозволить зустріти радісний і найважливіший для зародження сім’ї день в повній відповідності зі старовинними традиціями.

Які бувають ікони на вінчання?

На іконах для вінчання зображені лики Спасителя і Пресвятої Богородиці. У православній традиції склалися кілька варіантів вінчальної пари, кожному з яких властива особлива манера написання Божої Матері. Вважається, що образ Спасителя в парі з образом Богородиці, виконаної в певній манері, здатний посилити благословення деяких аспектів сімейного життя.

Найбільш популярні вінчальні пари:

  • Казанська пара – оберігає сімейну пару від негараздів і негараздів;
  • Світла пара – благословляє молодят на довге і щасливе життя;
  • Смоленська пара – захищає сімейне вогнище від людей зі злим умислом.

Ікони для вінчання з бурштину

Ікони для вінчання, виготовлені з бурштину, несуть в сім’ю живе, тепле світло благословення. Янтар – живий мінерал, вбирає енергію Сонця упродовж сотень мільйонів років. Тому вінчальні святині, виконані з бурштину, надають таїнству особливе сяйво, довгі роки зберігають тепло сімейного вогнища і передає його наступним поколінням.

Весільні ікони з бурштину мають не тільки духовну цінність. Янтар відноситься до класу ювелірних каменів, тому вінчальна пара з цього мінералу стане прикрасою покуття будь–якого будинку.

Інтернет–магазин «Бурштинова кімната» пропонує купити бурштинові ікони для вінчання, виготовлені з каменів найвищої якості так званої рівненської групи. Їх походження підтверджено документально. Якщо з’являється необхідність відправити ікони за кордон, «Бурштинова кімната» надасть всі необхідні для митного оформлення документи.

На сайті інтернет–магазину можна вибрати весільні ікони з найпопулярніших вінчальних пар. Ціна ікон для вінчання з бурштину залежить від ваги каменів, матеріалу (дерево, полотно), обробки рами, наявності захисного покриття зі скла.

Щоб купити ікони для вінчання, немає необхідності їхати до Рівного – інтернет–магазин «Бурштинова кімната» доставить вибрану пару до Києва, Дніпро, Харків, Одесу, будь–який інший населений пункт України.

Як би не були виконані ікони для вінчання на весілля, написані на дерев’яній дошці або складені з бурштину в дорогоцінному обрамленні – найголовніше в сімейному житті – любов та повага один до одному. Якщо ці почуття є, то вінчальні ікони з бурштину пронесуть їх світло через все ваше життя і передадуть його прийдешнім поколінням.

Вінчальні ікони з бурштину