Власна квартира або будинок – це не тільки звичайне місце проживання, а й основна територія, на якій ви відпочиваєте, спілкуєтеся з сім’єю, відновлюєте фізичні і психологічні сили. Саме тому їх дизайну варто приділяти підвищену увагу. В першу чергу для того, щоб забезпечити затишок, зручність і комфорт. Одним з методів досягнення цієї мети є реалізація максимально ефективного і самобутнього декору. Одним з його елементів цілком можуть стати об’ємні картини з дорогоцінного і популярного нині бурштину, які ви можете придбати в нашому інтернет-магазині.

Детальніше про вироби

Об’ємні картини (панно) з бурштину – це традиційні елементи інтер’єру, які прикрашають найвишуканіші житла. Вони ідеально підходять для того, щоб оживити приміщення, надати йому особливу чарівність і неповторний шарм.

Обсяг і рельєф сучасних картин з бурштину досягається за рахунок копіткої роботи майстрів, що підбирають камені різного розміру: від великих самоцвітів до маленьких камінчиків. У підсумку, завдяки широкій гамі відтінків каменю, створюється практично будь-яке колірне рішення, що робить картину чимось незвичайним і випромінюючим світло.

Янтар дозволяє створити довговічну деталь інтер’єру, яка буде радувати господарів реалістичним і живим зображенням багато десятків років.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з картинами ручної роботи, кожна з яких представляє собою унікальний витвір мистецтва, створений рукою досвідченого майстра. Якщо у вас виникло бажання подарувати своїй родині по-справжньому унікальний інтер’єр, ви можете купити об’ємну картину з бурштину на нашому сайті, і отримати її до себе додому, в будь-яку точку України, буквально за лічені дні.

Види об’ємних картин з бурштину, які можна зустріти в нашому магазині

Люди, які мріють про придбання картини з бурштину, будуть здивовані тим, наскільки багата стилістика даного виду живопису, широко представлена на цьому сайті. Ось основні типи об’ємних творів мистецтва, що постійно поповнюють асортимент нашого інтернет-магазину:

  • бурштинові копії загальновідомих шедеврів світового мистецтва;
  • пейзажі природи і урбаністики;
  • натюрморти, що зображують фрукти і квіти, які завдяки властивостям бурштинового каменю здаються практично живими;
  • роботи в стилістиці модерну, сюрреалізму і інших специфічних жанрів;
  • мариністика із зображенням кораблів і морських просторів за допомогою дорогоцінного бурштину;
  • об’ємні картини з тваринами і птахами, які в залежності від специфіки можуть підійти як для дитячої кімнати, так і для приміщення дорослих, які захоплюються полюванням або просто дикою природою;
  • вишукані панно зі східними мотивами для цінителів традиціоналізму.

Як замовити об’ємну картину з бурштину на нашому сайті

Зробити замовлення в цьому інтернет-магазині досить просто. Для цього потрібно всього лише:

  1. Перейти на сторінку з вподобаним твором бурштинового мистецтва.
  2. Ввести особисті дані, номер телефону, додаткові дані по відправці.
  3. Натиснути на кнопку «Купити».

Менеджер передзвонить вам через кілька хвилин для того, щоб остаточно затвердити замовлення і перевірити дані. Крім цього, на сайті доступний спеціальний віджет з чатом, через який ви можете задавати додаткові питання ще до оформлення замовлення.

Картина буде доставлена в будь-яку точку України за 1-5 днів після виготовлення. Разом з нею покупець отримує сертифікати якості та підтвердження цінності виробу.