Триптих – картини, що складаються з 3 елементів. Вони можуть як об’єднуватися один з одним, так і просто розташовуватися поруч на загальній основі. Триптихи – різновид модульних картин або поліптих, так називають картину, що займає кілька окремих панелей.

Найімовірніше назву цей тип картин отримав від співзвучного тріптіхос – так називалася давньоримська табличка для письма. У ній до центральної табличці приєднувалися 2 бічні. Другий варіант походження – співзвучний термін, що використовувався ювелірами для позначення підвіски.

Триптихи раніше використовувалися тільки для оформлення церков і соборів. Картини цього типу розміщувалися поблизу вівтарів і на стінах.

Що стосується розмірів, то класичні картини триптих включають:

  • більшу центральну частину;
  • менші бічні частини. По висоті вони однакові, а по ширині менше в 2 рази, в складеному стані повністю закривають центральну панель триптиха.

На даний момент триптихи придбали більш широке значення. У цю категорію входять всі картини, що складаються з 3 елементів. В тому числі і ті, в яких елементи не скріплені один з одним.

Де купити картину триптих

Модульні картини цього типу продають багато магазинів. Пропозиція магазину «Янтарна Кімната» відрізняється тим, що для їх виготовлення ми використовуємо тільки високоякісний український бурштин. Такі триптихи вигідно виділяються на тлі звичайних картин або фотокартин.

У продажі є модульні картини триптих 2 типів:

  • звичайні, з поділом зображення на 3 модулі;
  • склáдні. У них елементи знаходяться в рамці, а рамки елементів з’єднані одна з одною.

Ціна триптиха залежить від площі картини. Розрахувати орієнтовну вартість можна виходячи з вартості 1 м2, підрахуйте площу картини і дізнаєтеся ціну. Також на вартість впливає:

  • вміст бурштину. Є опція збільшення вмісту бурштину вдвічі, це підвищує ціну;
  • наявність і матеріал рамки;
  • установка захисного скла і ніжки-підставки;
  • буде використовуватися тільки бурштин або він буде комбінуватися з фарбами.

Замовлення оформляється через сайт магазину «Янтарна Кімната» або при візиті в нашу майстерню в м. Рівне. Можете залишити свій телефон, і ми зв’яжемося з вами для узгодження деталей замовлення і його доставки. Ми робимо картини триптих на замовлення, якщо серед наявних на сайті не знайшли підходящу, це проблемою не стане, дзвоніть – підберемо варіанти.