Східний живопис суттєво відрізняється від західного. Якщо на заході художник в картині розкриває таємниці природи, то на сході ці таємниці прагнуть зберегти. Про ці питання можна говорити, але не безпосередньо, а використовуючи натяки, символи. Звідси символізм в східних картинах та інші їх особливості.

Для багатьох східних картин властива відсутність глибини і об’єму, при цьому створюється відчуття нескінченності і необмеженого простору навколо людини. У східному живописі виділяється безліч напрямків. Наприклад, в Китаї в центр сюжету поміщаються дерева, розвинений символізм. В Японії в минулому розвинена школа монохромного живопису (суібокуга), на противагу їй існував напрямок ямато-е (максимально яскраві картини). У східних картинах поширені релігійні сюжети.

Досвід роботи наших майстрів дозволяє виконати з бурштину репродукцію майже будь-якої картини. У магазині «Янтарна Кімната» є кілька десятків готових східних картин різного розміру, також ми створюємо картини під замовлення.

Наша майстерня знаходиться в м. Рівне, замовлення можна зробити не тільки на сайті магазину «Янтарна Кімната», а й особисто, відвідавши майстерню. Замовлення відправляємо по Україні та за кордон з усією необхідною документацією.