При хрещенні за християнином закріплюється янгол-хранитель. Його завдання – оберігати і наставляти людину на шлях істинний протягом усього його життя. У житлі віруючих людей предмети із зображенням ангелів –невід’ємний елемент.

У мистецтві зображення янголів використовується не перше століття. Картина із зображенням посланника небес не тільки прикрашає житло, а й дарує усвідомлення спокою, нагадує про те, що за долею християнина доглядають вищі сили. Тобто у зображенні янгола не тільки естетична, а й обережна функція.

У бурштині зображення янголів виглядає особливо ефектно, на голову перевершуючи звичайні картини. Крім традиційних картин придбати можна декоративні тарілки різного діаметру та інші елементи декору.

Виготовляються картини з високоякісного бурштину і бурштинової крихти. Пропонуються різні типорозміри, в тому числі і з підвищеним вмістом бурштину в виробі.

Купити янгола з бурштину можна через сайт інтернет магазину «Янтарна кімната», ціна приємно здивує. Є спеціальні пропозиції для оптових покупців, арт-дилерів, художніх діячів. Супровідна документація дозволяє перевозити вироби в тому числі і за кордон.

Ікони Ангелів з бурштину