У католиків склалася своя іконописна традиція, причому відмінності від православних ікон полягають не тільки в тому, якою рукою Ісус посилає благословення або якої форми німб. Перш за все, католицькі ікони не є іконами в канонічному сенсі цього слова, їх, швидше за все, можна назвати картинами, написаними на релігійну тематику.

З цієї фундаментальної відмінності випливають деякі інші. Так, католицькі ікони, на відміну від православних, завжди мають автора і, відповідно, авторське трактування сюжету і деталей. Біля католицьких ікон не завжди віддають молитви Господу, тому немає строгих правил розміщення образів у будинку, також може бути відсутнім місце для моління.

Великою популярністю у католиків користується образ Пресвятої Богородиці, де вона зображена світлою непорочною дівою. Також поширені ікони Серце Богородиці з зображенням серця поверх одягу – цей образ символізує заступництво і милосердя.

Ісус часто зображується під час молитви в Гетсиманському саду.

Окремо потрібно згадати про греко-католицькі ікони, які, за формою будучи близьким до православних, успадкували від католицизму вільніше ставлення до канонів.

Купити католицьку або греко-католицьку ікону з бурштину можна в «Янтарній кімнаті» – майстерні, яка для створення релігійних образів використовує рівненський бурштин. До всіх виробів є документи, що підтверджують якість та походження мінералів.

Для того, щоб купити католицькі ікони з бурштину, досить зробити замовлення на сайті інтернет-магазину «Янтарної кімнати» і вибрані вироби в найкоротші терміни будуть доставлені в будь-який населений пункт України або в зарубіжні країни.

Католицькі ікони з бурштину