Бурштин в декорі – універсальний матеріал. З нього роблять репродукції картин, декоративні тарілки, копії мініатюрних дерев і навіть повноцінні ручки. Скам’яніла смола використовується також для виготовлення підсвічників і декоративних ламп.

Бурштин боїться вогню, тому при декорі свічників ми використовуємо цей камінь так, щоб виключити можливість контакту смоли з полум’ям свічки. Для обробки підсвічників використовуємо камені різних відтінків і форм, результат такого підходу показаний на сайті магазина «Янтарна Кімната».

Також у продажі є лампи з бурштину, зокрема лампа Тіффані. Особливість цього стилю в тому, що використовуються вітражна техніка скріплення бурштинових каменів, але перевага віддається насиченим кольорам, строкатим вітражам. Бурштинові камені різних відтінків в цей стиль відмінно вписуються. Допускаються сюжети на тему природи і тваринного світу.

Також ми приймаємо індивідуальні замовлення на виготовлення свічників, ламп та інших елементів декору із застосуванням бурштину. Вартість залежить від дизайну, типу бурштину, розміру виробу, наявності дорогоцінних металів в оформленні.

Купити готовий свічник, лампу або замовити їх виготовлення з нуля можна через сайт магазину «Янтарна Кімната». Якщо плануєте покупку як подарунок, робіть замовлення завчасно.