Бурштин – цінний матеріал, його обробку ми організовуємо так, щоб мінімізувати втрати. Різьба допомагає розкрити красу невиразних на перший погляд каменів. З них виходять чудові фігурки тварин, міфічних істот, невеликі абстрактні скульптури. Є у продажі й невеликі іконки.

Ми не використовуємо пресований бурштин і його замінники для полегшення обробки. Всі вироби виготовлені з якісного українського бурштину.

У порівнянні з дорогоцінними каменями бурштин обробляється легше, але завдання майстра від цього не спрощується. При недотриманні технології шматок скам’янілої смоли може тріснути, та й обробка дрібних деталей майбутньої скульптури вимагає уваги, концентрації. Наприклад, габарити статуетки дракон всього 5×7 см, але саме зображення максимально деталізовано. Для такого результату потрібен досвід, і він є у наших майстрів.

Готові різьблені бурштинові статуетки можна придбати в магазині «Янтарна Кімната». Також ми приймаємо замовлення на виготовлення різьблених прикрас за індивідуальними проектами. Розміри, дизайн, використання дорогоцінних металів в оформленні обмовляється індивідуально. Ви можете залишити контактний телефон і наш менеджер зв’яжеться з вами.