Чотки мають багату історію, археологи виявили чотки, виготовлені у 2 тисячолітті до нашої ери. З тих пір їх дизайн і призначення не особливо сильно змінювалися. Хіба що розширився набір матеріалів, з яких вони виготовлялися.

В першу чергу це не прикраса, а допоміжний інструмент. Він потрібен для збереження концентрації під час тривалої молитви, дотримання темпу, це в молитві також важливо. Але ніхто не забороняє робити чотки ще й красивими. Чотки з бурштину не тільки функціональні, але і виглядають чудово, недарма цей камінь називають «сльозами Сонця».

Крім перерахованих вище функцій чотки:

  • підкреслюють приналежність людини до релігійної течії. На це може вказувати матеріал, форма, колір каменів елементів, форма їх носіння;
  • мають цілющий ефект. Як ліки їх сприймати не варто, але згідно з легендами, чотки з бурштину уберігають власника від негативу, забезпечують здоровий сон і дарують удачу в справах;
  • розвивають моторику пальців. Постійне перебирання чоток зберігає рухливість суглобів пальців.

Чотки з натурального бурштину – не просто набір однотипних елементів на нитці. Залежно від релігійної течії відрізняється кількість цих фрагментів, кількість роздільників. Майстри «Янтарної Кімнати» ці нюанси враховують. У продажу є мусульманські чотки, а також їх християнські і буддійські варіації.

Де купити бурштинові чотки

Чотки вільно продаються в магазині «Янтарна Кімната». Придбати їх можна як в самому магазині, так і оформивши замовлення з доставкою покупки однією з кур’єрських служб. При необхідності відправимо посилку і за кордон.

Також приймаються замовлення на виготовлення чоток. Якщо ви збираєтеся придбати їх як подарунок, пам’ятайте, що в них основний акцент робиться не на зовнішній вигляд. Підбирати, наприклад, камені з інклюзами для бурштинових чоток не варто. Всі елементи повинні бути одного кольору (виняток – намистини роздільники), однієї форми.

Що стосується цінової політики, то вартість чоток залежить від типу бурштину, діаметра намистини і їх кількості. За рахунок того, що для виробництва використовується український бурштин вдається знизити ціну чоток з бурштину до мінімуму.

Для покупки онлайн оформляйте замовлення на сайті магазину «Янтарна Кімната», з вами зв’яжеться менеджер і обговорить деталі по оплаті і доставці чоток. Через 1-2 дня покупка вже буде у вас в місті.