У кожній родині батьки хотіли б мати щось на згадку про часи, коли їхні діти ще не виросли. І не завжди фотосесії вирішують цю проблему. Дитячий портрет дарує інші емоції в порівнянні із звичайними фотографіями. Художник, який працює над картиною, намагається вловити характерні для дитини емоції та відобразити їх

На картинах з дітьми вони можуть зображуватися з тваринами, на природі або в будинку – обмежень немає, все залежить від побажань замовника. Дитина зображується і з батьками, такі картини потрапляють в категорію дитячий портрет. При необхідності майстер створить будь-фон, додасть потрібні деталі.

Що стосується портретів з бурштину, то вони виглядають ефектніше в порівнянні зі звичайними картинами. Це довговічний матеріал, картина збережеться протягом десятиліть, ваша дитина встигне завести власну родину, а його дитячий портрет буде нагадувати про дитинство. За бажанням ви можете замовити встановлення захисного скла.

Замовити бурштиновий дитячий портрет можна в магазині «Янтарна Кімната». Навіть великі портрети ми виготовляємо в стислі терміни, довго чекати не доведеться. Деталі замовлення можна узгодити або при особистому візиті в майстерню, ми знаходимося в м. Рівне, або через сайт.