Раніше термін «portrait» трактувався як зображення будь-якого об’єкта, прив’язки до людини не було. У XIII ст. портретом називалося зображення як людей, так і тварин. Ще в XVII ст. слово портрет використовувалося як синонім картини, маючи на увазі будь-яке зображення.

Називати портретом зображення людини вперше запропонував Андре Фелібьєн, він провів межу між тваринним світом і людиною в живописі. При цьому портретом вважають зображення, написане з конкретної людини. Образ Ісуса Христа, наприклад, в портретний живопис занести не можна – невідомо, як він виглядав при житті.

За минулі століття цей жанр еволюціонував. Портретисти працюють не тільки в жанрі реалізму, картини створюються в стилях сюрреалізм, кубізм, модерн, поп-арт і в інших. Вважається, що портретний живопис знаходиться в занепаді причиною якого є криза особистості.

Проте картина цього жанру залишається відмінним подарунком і прикрасою для будинку. Ми займається виготовленням портретів з бурштину на замовлення, так, що Ви можете отримати повноцінну картину із портретом будь-якої близької вам людини. Оформити замовлення можна або через сайт магазину «Янтарна Кімната», або в нашій майстерні в м Рівне.

Портрети з бурштину