Семистрільна ікона Пресвятої Богородиці займає особливе місце в Богородичному іконостасі. На ній зображена Божа Матір, яка тримає в руках стріли, три в одній руці і чотири в інший. Ці стріли символізують сім смертних гріхів, які випробують людство. Пресвята Богородиця – Заступниця, відгороджує людей від гріховних пристрастей, страждає за гріхи людства, дає від них захист та спокутування. В цьому проявляється божественна суть Пресвятої Богородиці, адже син її, Ісус, прийняв страждання за людські гріхи. Так само Пресвята Богородиця захищає людину від смертних гріхів, наставляючи на праведний шлях.

Явлення ікони Семистрільної Божої Матері відбулося в середні віки вологодському селянинові, який був слабкий і страждав від хвороб. Уві сні йому було вказано шлях до ікони, що вів на дзвіницю храму. Селянин двічі приходив до церкви, але служителі не пропускали його на дзвіницю, адже віщі сни вказують шлях тільки обраним. І ось на третій раз селянин піднявся на дзвіницю і відразу знайшов ікону – вона служила простий щаблем на шляху до дзвонів. На іконі було зображено лик Пресвятої Богородиці Семистрільної. Образ очистили і селянин, після довгих молитов, отримав зцілення від хвороб. Так підтвердилася чудодійна сила Семистрільної Божої Матері.

Добре відомий випадок, коли ікона Семистрільна Богоматері відгородила Вологду від холери.

Віруючі люди моляться біля образу Семистрільна Діви Марії, щоб пом’якшились серця тих, хто протистоїть та примирилися, про втіху рідних, які втратили близьких, про покаяння тих, хто ненавидить, які перебувають в образі і завдають її. До Семистрільної Пресвятої Богородиці підносять молитви про мир.

Ікона Семистрільна Пресвятої Богородиці з бурштину

Ікона Семистрільної Пресвятої Богородиці, виконана з бурштину, – це дуже індивідуальний образ Божої Матері. Таку ікону можна передавати дітям і онукам, через багато років вона буде зберігати те живе світло, яке випромінює камінь.

Йому приписують чудесні властивості, адже він – єдиний з ювелірних каменів, який має органічне походження. Янтар сформувався протягом сотень мільйонів років з смоли-живиці хвойних дерев. Він не спотворює світло, має безліч відтінків, прекрасно піддається обробці.

Інтернет-магазин «Янтарна кімната» пропонує купити ікони Божої Матері Семистрільної з рівненського бурштину, який займає перше місце у всесвітній класифікації якості цього каменю. Походження мінералів, з яких майстри «Бурштинової кімнати» складають святі образи, абсолютно законне і підтверджене відповідними документами.

Ціна ікони Семистрільна Богоматері, перш за все, залежить від розмірів полотна, а значить, від ваги використаного матеріалу. Крім того, на її вартість впливає вибір матеріалу основи, обрамлення, наявності захисного покриття, підніжки і т.д.

Слід враховувати, що кожен обраний з каталогу «Янтарної кімнати» образ виготовлений майстрами-ювелірами вручну. Купивши ікону, її власник може бути повністю впевнений, що він придбав єдиний екземпляр.

Майстерня «Бурштинової кімнати» знаходиться в м. Рівне, однак кожен житель Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, інших населених пунктів України може купити ікону Семистрільної Богоматері, не відвідуючи виробника. Для цього достатньо вибрати на сайті «Янтарної кімнати» образ, здійснити оплату зручним для покупця способом і в найкоротші терміни ікона буде доставлена за вказаною адресою.

«Янтарна кімната» також відправляє ікони за кордон. Передбачені знижки для оптових покупців, художніх салонів, арт-дилерів.