Декоративні магніти – відмінний сувенір і елемент декору. Точно невідомо, коли вперше ними стали прикрашати, наприклад, холодильники та іншу побутову техніку, але зараз більшість кухонь не обходиться без хоча б 1-2 магнітів.

Використовується спеціальна магнітна стрічка – з одного боку магнітного поля майже немає. Це дозволяє кріпити їх на будь-яку техніку і не боятися, що сувенір вплине на її роботу.

Обмежень в дизайні магнітів немає. Лицьова частина прикрашається бурштином, що стосується зображення, то це можуть бути національні мотиви, сюжети, присвячені релігії, природі, тваринам. Бурштин кріпиться на дерев’яну основу. Крім каменів використовується і бурштинова крихта для відсипки ліній і площин.

Якщо дизайн готових бурштинових магнітів не влаштовує, ми готові виготовити будь-який магніт на ваше замовлення. Габарити виробу невеликі, на роботу піде не більше 1 дня.

Придбати магніти або зробити замовлення на виготовлення сувенірів з нуля можна в магазині «Янтарна Кімната». Залиште контактні дані, з вами зв’яжеться менеджер і погодить деталі оплати і доставки.