Бурштин використовують в тому числі і для виготовлення ювелірних виробів. Через колір цього матеріалу його називають сльозами Сонця і наділяють низкою магічних властивостей.

Вважається, що, якщо носити прикраси з бурштину, камінь буде відганяти від власника печаль і всілякі біди, приносити удачу. Бонусом власник бурштинової прикраси отримає захист від хвороб, красу і довголіття. Так що бурштиновий кулон не тільки прикраса, а й потужний оберіг.

Бурштин відомий в різних країнах і кожен народ наділяє його особливими властивостями. Так, греки вважають, що він захищає оселю від пожеж. Є думка, що застигла смола позитивно впливає на комунікативні навички людини.

Що стосується медичних властивостей, за них ми поручитися не можемо, але гарантуємо, що кулон з бурштину не залишить вас байдужим. Бурштин чудово поєднується з срібними оправами, також ми займається виготовленням прикрас з цього каменю за індивідуальними замовленнями. Так що навіть якщо нашого асортименту виявиться недостатньо, це не стане проблемою.

Як замовити кулон з бурштину

У магазині «Янтарна Кімната» представлені десятки готових кулонів в срібній оправі. Ми пропонуємо:

  • звичайні бурштинові кулони і підвіски. Для оправи використовується срібло;
  • розписні кулони. Відрізняються від звичайних тим, що на поверхні нанесений візерунок або зображення квітів, птахів, тварин;
  • ладанки – на бурштинової основі зображені святі із срібла;
  • флакон бурштину – оригінальне рішення. На шнурку підвішений невеликий флакон, наповнений бурштиновим камінням невеликого розміру;
  • різьблені кулони.

Для виробництва бурштинових кулонів використовується тільки український бурштин з обов’язковим контролем якості матеріалу. Підробка матеріалу або використання дешевого замінника виключена.

Що стосується виготовлення кулонів на замовлення, такі пропозиції обговорюються індивідуально. Ціна бурштинового кулона, виготовленого за індивідуальним замовленням, залежить від розміру бурштинового каменю, матеріалу оправи, складності виготовлення. Телефонуйте або залишайте заявку – наш менеджер обговорить з вами деталі.

Що стосується замовлення вже готового кулона, то кулон з бурштину купити можна і через сайт, і безпосередньо в нашій майстерні, вона розташована в м Рівне. Додавайте кулон в корзину на сайті магазина «Янтарна Кімната», оформляйте замовлення і протягом кількох днів прикраса буде в вашому місті.