Ведичне вчення з’явилося в результаті синтезу релігійних течій і філософських систем Індійського субконтиненту.З точки зору ведичного вчення людина – одна з нижчих істот в космічній ієрархії. В силу своєї обмеженості ми не можемо відчути тонкі енергії, інші форми життя, що оточують нас.

Вважається, що людина створена Богом. Все, що відбувається – результат божественного задуму, а не хаотичне переплетення випадкових подій. Космос багатовимірний і всі теорії про великий вибух –самообман.

Ці особливості ведичного вчення знайшли відображення в ведичних картинах. На них в центрі сюжету зображуються божества та їх аватари. Наприклад, Радха, Шива, Сканда, Ганеша та інші.

Ведичний живопис розвинений не тільки в Індії. Є слов’янські ведичні картини, що підкреслюють красу слов’янської культури. Є й ті, хто працював із зображенням на картинах богів. Прижився цей напрям в живописі і в інших країнах.

Інтернет магазин «Янтарна Кімната» пропонує придбати ведичні картини, виготовлені з добірного українського бурштину. Крім продажу готових картин ми готові виготовити її відповідно до ваших побажань. Залишити заявку або придбати готову картину можна через сайт або в нашій майстерні в м. Рівне.