Казанська пара – це вінчальні ікони з ликами Спасителя і Казанської Богородиці. Ці образи благословляють молодят на спільне життя, охороняють шлюб. Вважається, що ікона Казанської Божої Матері оберігає дітей, тому її часто розміщують в кімнаті, де знаходиться новонароджене немовля.

Історія Казанської Божої Матері сходить до середніх віків, коли, в результаті пожежі, велика частина Казані вигоріла дотла. Одній з маленьких мешканок Казані, уцілілих під час пожежі, приснився сон, в якому вона в певному місці бачила ікону з ликом Пресвятої Богородиці. Дівчинка розповіла про нього батькам, але вони вважали, що це був всього лише звичайний сон. Але місце, де була збережена ікона, снилося їй знову і знову, отже батьки пішли до вказаного місця. Яке ж було їх здивування, коли під шаром землі вони виявили образ Божої Матері, дивом уцілілий від вогню. З тих пір ікона Божої Матері стала символом чудесного порятунку.

Свято Казанської Богородиці відзначають двічі – 21 липня, в день, коли відбулося явлення святині в Казані і 4 листопада, в пам’ять звільнення від польських загарбників.

Вінчання, яке відбувається в ці дні, вважається особливо урочистим. Вінчальні ікони з образами Спасителя і Казанської Божої Матері освячують спільне життя, оберігають від негараздів і негараздів.

Казанська пара з бурштину

Якщо торжество вінчання доводиться на дні святкування Казанської Божої Матері, особливу значимість радісній події додає вінчальна казанська пара. Ікони після весільного обряду розміщують на видному місці в будинку молодят. Для того, щоб вони виділяли особливе, тепле світло, їх виконують з бурштину.

Янтар – це живий камінь, який утворився зі скам’янілої хвойної смоли сотні мільйонів років тому. Він зберігає в собі промені сонця, які висвітлювали його протягом цього часу, пам’ятає шум морського прибою, незбагненним чином зберігає шум древніх лісів і шелест хвиль.

В інтернет-магазині «Бурштинова кімната» можна купити казанську пару для вінчання з бурштину найвищої якості. Мінерал, з якого складаються святі образи, відносять до рівненської групи, володіє найкращими ювелірними властивостями серед усіх відомих бурштинів. Якість каменю і його походження підтверджено відповідними сертифікатами.

Вінчальні ікони прийнято передавати з покоління в покоління. Казанська пара з бурштину стане гарним нагадуванням нащадкам про предків, які дали початок цій традиції.

Бурштинові вінчальні ікони Спасителя і Казанської Богородиці мають не тільки духовну, але й матеріальну цінність. Ціна образів з бурштину залежить від ваги використаного каменю, багатства обрамлення рамки або кіота, наявності захисного покриття зі скла.

«Бурштинова кімната» пропонує купити казанську пару, вибравши з каталогу ікони, виконані в різній манері. На яку пару б не випав ваш вибір, кожна з них підкреслить урочистість радісної події і смак молодят.

Як купити казанську пару з бурштину?

Для покупки образів Спасителя і Казанської Богородиці достатньо зайти на сайт «Бурштинової кімнати», вибрати варіант виконання, розмір образів, елементи оформлення. Казанська пара буде доставлена до Києва, Дніпра, Харкова, Одеси упродовж 1-ї доби, в усі інші населені пункти України – протягом 1-2-х днів.

Якщо ви плануєте вивозити ікони за кордон, «Бурштинова кімната» надасть документи для митного оформлення.

Можлива відправка в будь-яку країну світу.