Святий благовірний князь Олександр Невський

Святий благовірний князь Олександр Невський - покровитель воїнів і захисників. Для військових, щоб служба була благополучною і успішною, ікону Святого Олександра Невського можна помістити в кабінеті. Тим же чоловікам, які носять ім'я Олександр, краще тримати святий образ в будинку, він допоможе їм зберегти міцне здоров'я, побудувати хорошу кар'єру.

Ікона Святого Олександра Невського захистить від видимих і невидимих ворогів. З нею Ваш будинок буде процвітати. З цим образом Ви і Ваші близькі зміцняться у вірі, будете жити дружно, у злагоді й достатку. Святий благовірний князь Олександр Невський вважається покровителем міста Петербурга.

Свята, встановлені на честь святого благовірного князя Олександра Невського: 23 травня / 5 червня - Собор Ростово-Ярославських святих; 30 серпня / 12 вересня - Перенесення святих мощей з Володимира до Санкт-Петербургу; 23 листопада / 6 грудня - День поховання.

Православна Церква прославляє військові подвиги і труди святого благовірного князя Олександра Невського, вчинені ним на благо Вітчизни. Тому на іконах святий зображений у княжих шатах з мечем і щитом. Але ікона розповідає нам не тільки про великого полководця, а більшою мірою - про захисника православної віри, адже, рятуючи країну від зовнішніх ворогів, він зберіг православ'я.