Святі мучениці Віра, Надія, Любов та матір їх Софія Римські

«Святі мучениці Віра, Надія, Любов та матір їх Софія Римські» - відома ікона, через яку звертаються до святих з проханням про створення і збереження сім'ї. Вона допомагає тим, хто хоче мати дітей. Заміжні жінки з дітьми моляться перед іконою про здоров'я всіх членів сім'ї, про одужання дитини, про позбавлення від жіночих хвороб і захворювань суглобів. Ікона допоможе пережити важку втрату, по молитві перед нею Ви позбудетеся від скорботи і печалі.

Ікона «Святі мучениці Віра, Надія, Любов та матір їх Софія Римські» захищає сім'ю від розриву, оберігає від ворогів. Вона не дає збитися з правильного шляху, не дає Вам і Вашим близьким піддатися спокусам. Цей образ особливо шанують заміжні жінки з дітьми, які хочуть зберегти або повернути в будинок спокій, любов і благополуччя.

День пам'яті встановлений Православною Церквою 17/30 вересня.

«А тепер залишаються ці три: віра, надія, любов, але любов з них більше», - написав апостол Павло. На іконі в середині зображена наймолодша із сестер - свята Любов. Віком вона менше за інших, але всіх об'єднує навколо себе. Подивіться, що означає ця християнська чеснота. Хіба може бути віра без любові? Що підтримає надію, якщо любові не буде? У що втіляться без неї розум і мудрість? У своїх думках і вчинках ми повинні берегти любов. Тоді в наших сім'ях все буде добре, та й весь наш світ стане добрішим.