Свята блаженна Ксенія Петербурзька

Ксенія Петербурзька почала творити чудеса і допомагати людям, особливо жінкам, ще за життя. Після смерті каплиця над її могилою в Санкт-Петербурзі стала справжнім місцем паломництва. По молитві блаженної Ксенії стражденні зцілялися, в сім'ях оселявся мир, а нужденні отримували допомогу. Блаженній Ксенії Петербурзької моляться про заміжжя, про здоров'я, про любов, про вагітність, про дітей, в самих різних важких життєвих обставинах.

Ікона Святої блаженної Ксенії Петербурзької захищає від біди і пліток, позбавляє від поганих помислів і зухвалості, оберігає від обману і лицемірства. Святий моляться з проханням уберегти від бід місто і країну. У будинку її ікона стане перепоною хвороб і скорботи. Блаженна Ксенія одна з найулюбленіших правосланой святих - «втішаєш всіх, хто її просить», - так говорять про неї люди.

Після багаторічного народного шанування блаженна Ксенія Петербурзька була канонізована у 1988 році. День пам'яті святої встановлений Православною Церквою 24 січня / 6 лютого і 24 травня / 6 червня в день прославлення.

Ікона Святої Ксенії Петербурзької дарує надію всім людям. А адже саме в народі виникла любов до святої. Її шанували до   канонізації, яка сталася в 1988 році на Помісному соборі Православної Церкви. До споруди каплиці ходили стражденні та просили допомогу у своїх бідах. Вони отримували її, розповідали про це іншим, а ті в свою чергу вірили без сумнівів, що Ксенія Петербурзька - свята. Це говорить нам про те, що і в сучасному світі є місце чудесам.