Слово «сувенір» має французьке походження. Souvenir означає предмет, що нагадує людині про відвідані місця або значимі події в його житті. Це може бути і звичайний декоративний магніт, і невелика автоікона, ручка, декоративне деревце. Магазин «Янтарна Кімната» пропонує купити сувеніри з бурштину, це і відмінний подарунок, і спогад про важливі події в житті.

Асортимент бурштинових сувенірів

У продажі знайдете:

  • автоіконкі габаритами від 5х15 см;
  • бурштинові інклюзи (скам’яніла смола із застиглими в ній комахами). Такі камені самі по собі виглядають незвично;
  • дерева бонсай;
  • ручки. Фурнітура металева і це повноцінна ручка, не муляж. Нею можна користуватися. До ручок можна купити красиву шкіряну коробку – непоганий подарунок близьким, колегам або начальству;
  • магніти;
  • декоративні тарілки з різними сюжетами. Є тарілки, присвячені релігійним сюжетам, є репродукції картин майстрів минулого, є роботи, присвячені українським традиціям;
  • підсвічники;
  • статуетки і різьблені кулони. Зображення тварин і міфічних істот вирізається з цільного шматка бурштину.

Що стосується ціни фігурок з бурштину та інших сувенірів, то діапазон цін починається з декількох тисяч гривень. Багато залежить від того, який камінь використовується, інклюзи коштують дорожче ніж звичайні матові камені. Складність різьблення, матеріал оправи (якщо вона використовується) також впливає на вартість.

Для виготовлення сувенірів використовується тільки рівненський бурштин, він вважається одним з кращих в світі.

Як замовити бурштиновий сувенір

Щоб купити янтарний подарунок в інтернет магазині «Янтарна Кімната» достатньо оформити замовлення і погодити деталі оплати та доставки з менеджером. Також ви можете відвідати наш магазин особисто і зробити покупку в ньому.

Також ми займаємося виготовленням бурштинових сувенірів на замовлення. Із замовником узгоджуються всі деталі, починаючи з типу бурштину і закінчуючи металом оправи. Що стосується термінів виготовлення, то все залежить від обсягу замовлення, розміру сувенірів.

Магазин «Янтарна Кімната» займається доставкою замовлень по Україні (через кур’єрські служби) і за межами країни. Так що переходьте на сайт, оформляйте замовлення і в стислі терміни він буде доставлений до вашого міста.