Ікони з бурштину – це не тільки красиві твори мистецтва, а й спосіб, що дозволяє підкреслити свою духовність і культуру. За усталеною традицією, буквально у кожній християнській сім’ї вдома є релігійні картини із зображенням Ісуса Христа або Божої Матері. Нерідко люди шукають варіанти з зображенням Георгія Побідоносця (Переможця, Змієборця) або твори, на яких відтворено Миколу Чудотворця.

Чому варто купити різьблені ікони в свій дім?

Старовинний звичай говорить про те, що будинок віруючих людей є справжнім продовженням храму. Саме дім є одним з основних місць для молитви православної людини. На основі цього, релігійні люди завжди прагнуть облаштувати місце для даного таїнства відповідно до своїх естетичних смаків.

Якщо ви вирішили оформити місце для молитви в вашому домі в унікальному стилі, відповідно до особистих специфічних запитів, вибір на користь унікальних товарів з нашого каталогу буде одним з найбільш логічних. Професіонали по роботі з бурштином регулярно поповнюють асортимент сайту авторськими роботами, які важко відрізнити від ікон, які називають старовинними.

Досвід і професіоналізм виготовлювачів, особлива енергетика багатовікового дорогоцінного бурштинового каменю, а також ціна, яка перебуває на одному з найдоступніших рівнів в Україні, зроблять цю покупку ідеальним вкладенням коштів.

Як вибрати ікону з бурштинового каменю на цьому сайті?

Вибір релігійного елементу інтер’єру – це вкрай індивідуальний процес. В даному випадку ми можемо порекомендувати робити наступне: покладайтеся на інтуїцію і прислухайтеся до того, що говорить серце.

З іншого боку, підкреслимо, що, кожна ікона з каталогу:

  • володіє індивідуальним авторським дизайном;
  • виконана переважно з бурштину, а також невеликих елементів зі срібла;
  • є твором мистецтва повністю ручної роботи;
  • буде радувати яскравістю і мальовничістю завдяки властивостям матеріалу і професіоналізму художника;
  • не має терміну придатності завдяки властивостям каменю;
  • виконає роль потужного оберега і захисника;
  • випромінює світло і тепло, що відмінно доповнює релігійну роль зображення.

Як замовити ікону з дорогоцінного каменю на сайті «Янтарної Кімнати»

В каталозі цього інтернет-магазину можна знайти регулярно поповнюваний список ікон, що задовольняє запит практично кожної православної людини. При цьому, відправка на замовлення доступна як для жителів обласних центрів, так і для покупців з маленьких сіл.

Протягом 2-3 днів виріб почне радувати вас своєю красою, а також доповнювати домашній затишок. Атмосфера і унікальні властивості цих картин не залишать байдужими ні господарів, ні гостей квартири або будинку.

Для всіх клієнтів цього сайту працює служба підтримки, якій можна задати будь-які уточнюючі питання. А сам процес покупки можливий як за схемою оплати через інтернет, так і за допомогою післяплати, вже в момент отримання і перевірки замовлення.

Для забезпечення спокою і впевненості клієнта, ми надаємо спеціальний сертифікати, що підтверджують ювелірну якість ікони і гарантійні зобов’язання з боку виробника.