Пейзажем прийнято називати художні твори образотворчого мистецтва, в яких основну роль відіграє зображення відкритого простору – ландшафту в поєднанні з широкою лінією горизонту, водної гладі або стихії. Пейзажний живопис відводить саме «фоновому» зображенню головну роль, на відміну, наприклад, від іконописної традиції, яка сприймає фон лише як необхідний елемент підкреслювання основних персонажів.

Для пейзажного живопису, незалежно від манери, в якій виконано зображення, характерні загальні елементи – багатопланове освітлення, використання перспективи як елемента виразності художника, присутність стаффажу – додаткових зображень людей, предметів і т.п.

Оскільки техніка пейзажу зародилася як техніка зображення природи, дуже цікаво і символічно використання бурштину для створення пейзажів. Бурштин – це органічний мінерал, який утворився із затверділої смоли хвойних дерев епохи палеоліту. Він має характерну особливість – один з небагатьох ювелірних мінералів, яка не заломлює світло і може бути забарвлений в усі відтінки кольорів спектру. Таким чином, бурштинові пейзажі перегукуються з пастельними, м’яко освітленими сюжетами, виконаними фарбами.

Купити пейзажі з бурштину можна в інтернет-магазині майстерні «Янтарна кімната». До вибору покупців представлені репродукції пейзажів з бурштину відомих художників, виконані в різних стилях.

«Янтарна кімната» доставляє пейзажі з бурштину по Україні та за кордон, здійснює сервісне обслуговування бурштинових виробів.

Пейзажі з бурштину