Ікона Пресвятої Богородиці – одна з найбільш шанованих у всіх християнських конфесіях. Вона символізує віру, милосердя і співчуття. Недарма Божу Матір називають Заступницею.

Одним з найпоширеніших образів з Пресвятою Богородицею є її лик, зображений в позі Оранти – з відкритими назустріч людям руками, які символізують прагнення захистити людину від злого, заступитися перед Господом, згадуючи всі праведні вчинки.

На іконі Покров Святої Богородиці Матір Божа зображена в позі Оранти, на її руки накинутий омофор – традиційне покривало, яким в біблійні часи жінки вкривали голову і плечі. Образ Покрови Святої Богородиці вважається одним з найсильніших в Богородичному іконостасі, оскільки втілює найвищу ступінь Господнього милосердя.

Історія Божої матері пам’ятає її гоніння, невіру оточуючих в непорочне зачаття, її життя заради Ісуса і благословення. Пресвята Заступниця, випробувавши всю тяжкість зневіри, не стала жорсткішою серцем, зберегла віру й милосердя до людей.

Прийнято вважати, що молитва, яку підносять біля ікони Покрова Пресвятої Богородиці, зміцнює людину у вірі, наповнює її серце світлом, радістю і спокоєм, дарує надію.

Особливо відзначають допомогу Божої Матері новонародженим немовлятам і дітям. Образ Покрови Пресвятої Богородиці, поміщений в кімнату, де знаходиться дитина, огортає її своїм теплом, захищає і наповнює серце вірою в Бога.

На честь Покрови Пресвятої Богородиці названо безліч храмів. Особливо сильною є ця традиція в православ’ї. Так, в Україні відомі не тільки Покровські церкви, на честь Покрова названі населені пункти та вулиці. Запорізькі козаки вважали, що ікона Покрови Пресвятої Богородиці оберігає їх в жорстоких боях, дає надію на хороший результат праведної справи.

Свято Покрова святкується 14 жовтня. В цей день у всіх храмах віруючі люди моляться з проханнями захистити від намірів злих людей, оберігати від негараздів і проблем, дати сили здолати порок. Молитва біля ікони Пресвятої Богородиці захищає людину від ворогів і зміцнює її віру.

Ікона Покрова Пресвятої Богородиці з бурштину

Янтар – це особливий вид ювелірного каменю. Він має органічне походження, вважається, що він «живий», виділяє сонячне світло, накопичене упродовж сотень мільйонів років, дарує людям тепло.

Ікона Покрова Пресвятої Богородиці, виконана з бурштину, якнайкраще відповідає духу добра і милосердя. Властивості, які приписують каменю, підкреслюють дух образу, здатні підсилити чудотворну дію ікони.

Крім духовного начала, ікона Покрови Пресвятої Богородиці з бурштину має художню та матеріальну цінність. Вона виконується вручну майстром, який ретельно добирає камені за формою, розміром, відтінком, складаючи лик Божої Матері. Від ваги використаного бурштину залежить ціна ікони.

Де купити ікону Покрова Пресвятої Богородиці?

Інтернет-магазин «Янтарна кімната» пропонує купити ікони Покрова Пресвятої Богородиці ручної роботи, виконані з бурштину. Мінерал, який використовують майстри, має вищу категорію якості і відноситься до рівненської групи янтарів. Походження і якість каменю підтверджується документально. У каталозі «Янтарної кімнати» можна вибрати образи, написані в різних манерах, підібрати бажаний розмір і елементи оформлення – матеріал основи (полотно, дерево), замовити обрамлення або кіот, захисне скло, підніжку і багато іншого. При необхідності майстри «Бурштинової кімнати» виготовлять індивідуальний виріб.

Купити ікону Покрова Пресвятої Богородиці можна в будь-якому населеному пункті України онлайн – «Янтарна кімната» доставить образ до Києва, Одеси, Харкова, Дніпра, в інші населені пункти України. Також передбачена доставка за кордон – надаються всі документи, необхідні для митного оформлення.