У картин майстрів минулого і сьогодення є один недолік – вони існують в єдиному екземплярі. Іноді зустрічаються якісні копії приблизно того ж періоду, вони створені учнями художників. Але в більшості випадків знамениті картини знаходяться в музеях, приватних колекціях і звичайна людина придбати їх не може. На аукціон вони якщо й потрапляють, то коштують мільйони доларів.

Репродукції картин великих художників – вихід із ситуації. За невеликі гроші покупець одержує не слабку копію оригіналу, а оригінальний витвір мистецства. Копіюється тільки сюжет картини, а вся робота по її створенню ведеться заново.

Репродукції картин на холсті – не єдиний варіант. Набагато привабливіше виглядає картина з бурштину.

Репродукції або копія?

Копії не передати більшу частину особливостей оригіналу. Найчастіше при копіюванні не вдається передати гру тіней, напівтони, відтінки, які використовував майстер.

Репродукція – якісно інший підхід до створення картини. Від оригіналу ми беремо тільки сюжет і не спотворюємо його. Тобто пози людей, тварин, розміщення об’єктів будуть тими ж. Кольорова гамма також змінюється, але за рахунок використання бурштину картина репродукція виходить більш теплою, домашньою.

Далі картина створюється з нуля. При її виготовленні використовуються:

  • великі камені бурштину;
  • бурштиновий пісок – він застосовується для просипки ліній;
  • бурштинова крихта – для засипання площин.

У магазині «Янтарна кімната» можна купити репродукції картин багатьох відомих майстрів. У продажу є бурштинові аналоги творів Ван Гога, Шишкіна, Боттічеллі, Васнєцова, Рєпіна, Брюллова, Леонардо да Вінчі (знаменита Мона Ліза).

Особливості технології виготовлення картин

Сьогодні бурштинові картини виготовляються не тільки в Україні, подібні майстерні є і за кордоном. Але перші роботи в цьому стилі виникли на Рівненщині, так що саме Україну можна вважати батьківщиною технології відсипання картин із скам’янілої смоли.

При створенні картини недостатньо просто насипати бурштинову крихту згідно ескізу і розмістити великі камені. Перед цим проводиться:

  • відбір каменів, їх сортування за відтінками;
  • термообробка для отримання додаткових відтінків. Зверніть увагу на багатство відтінків в наших картинах репродукціях, використовується більше 10 різних кольорів при їх створенні;
  • потім готується ескіз, висипка бурштину ведеться відповідно до нього;
  • відповідно до ескізу наші майстри висипають бурштинову крихту, розподіляють її, розміщують великі фрагменти скам’янілої смоли на основі;
  • постійно ведеться контроль якості. Майстри-новачки часто припускаються помилок і нерівномірно розподіляють бурштин по основі, через це зустрічаються просвіти, іноді навіть ескіз можна розгледіти через шар бурштину. У нашій майстерні особлива увага приділяється якості, продаж репродукцій картин ведеться тільки після їх перевірки, просвітів гарантовано немає;
  • завершальний штрих – нанесення захисного покриття і установка готової роботи в рамку.

Всі наші майстри мають солідний досвід в роботі з бурштином, так що про якість картин можете не хвилюватись.

Як і де купити

Магазин «Янтарна кімната» знаходиться в м. Рівне, Ви можете оформити замовлення безпосередньо в майстерні. Там же можна зробити замовлення на створення репродукції картини, що сподобалась вам. Крім цього, Ви можете купити репродукції картин в Україні і в інших країнах через наш магазин.

Все просто – оформляєте замовлення, уточнюєте при необхідності деталі у менеджера і через кілька днів картина буде у вас. Супровідна документація дозволяє транспортувати вироби за межі України.