У ювелірній справі бурштину відводиться особлива роль. Скам’яніла смола чудово поєднується з золотими та срібними оправами, такі прикраси часто виглядають ефектніше ніж вироби з дорогоцінними каменями. Застосовується цей камінь і для виготовлення перснів з бурштином.

Оскільки матеріал це крихкий, основна частина персня виконується з дорогоцінних металів. Бурштину ж відводиться роль центральної прикраси, під камінь передбачається оправа і після установки кільце виглядає завершеним. Не виникає відчуття недосконалості.

Варіантів конструкції перснів з бурштином декілька:

  • цей камінь легко обробляється, але через це втрачається дорогоцінний матеріал. Для мінімізації втрат наші майстри намагаються підбирати відповідний дизайн. В асортименті знайдете персні з багатокутною, овальною, круглою і іншими формами верхівки. Це не йде на шкоду зовнішньому вигляду прикраси;
  • іноді замість одного великого використовується кілька дрібніших бурштинових каменів. Вони органічно поєднуються з основою;
  • в залежності від розміру каменя знайти можна витончені каблучки і масивні персні з великими шматками бурштину.

Окрім краси і позитивних емоцій бурштин ще й дарує захист від поганого настрою, печалі і інших бід адже це сльози Сонця. Саме так цей матеріал іменується в фольклорі різних народів. Від нього дійсно покращується настрій – перевірено покупцями.

Де замовити каблучку з бурштином?

Якщо ви зібралися купити перстень з бурштином, варіанта є два:

  • вибрати його зі списку готових прикрас;
  • замовити його виготовлення за індивідуальним замовленням.

Обидва варіанти доступні в магазині «Янтарна Кімната». Причому замовлення можна зробити як віддалено, так і при особистому візиті. Якщо віддаєте перевагу спілкуванню з майстрами особисто, доведеться відвідати нашу майстерню, знаходиться вона в м.Рівне.

Якщо кільце з бурштином потрібно під замовлення, від вас знадобиться:

  • опис дизайну, яким би ви хотіли бачити готовий виріб;
  • конкретика за розміром пальця, бурштинового каменю, його кольором. Відтінків бурштину налічується дуже багато, так що вибір широкий;
  • вибрати матеріал основи – срібло, золото, позолочене срібло або латунь.

Терміни виготовлення і ціна персня з бурштином індивідуальні в кожному конкретному випадку.

Якщо ж підберете кільце з переліку вже готових прикрас, оформляйте покупку через сайт магазину «Янтарна Кімната» і погоджуйте деталі з менеджером.