Весілля – знакова подія в житті будь-якої людини. На пам’ять про нього виготовляються сувеніри, замовляються фотосесії і навіть повноцінні весільні портрети. Подібні картини і через 50 років нагадують про церемонію і пов’язані з нею емоції.

Весільний портрет – ще й відмінний подарунок. Якщо у ваших близьких планується весілля, замовте портрет, присвячений молодій парі. А щоб ваш подарунок гарантовано виділився на тлі інших подумайте про варіант картини з бурштину. Майстерня «Янтарна Кімната» пропонує виготовлення таких портретів на замовлення з якісного українського бурштину. З прикладами робіт можете ознайомитися на сайті.

При виготовленні картини ми використовуємо не тільки великі шматки бурштину, але і крихту, так що навіть тонкі деталі передаються з максимальною точністю. Тому з точки зору деталізації бурштинові весільні портрети не поступаються традиційним.

Замовлення в магазині «Янтарна Кімната» рекомендуємо робити заздалегідь. Залежно від розміру картини на її виготовлення йде від 2-3 до 12-14 днів. Замовник отримує готову картину в рамі (матеріал рамки обговорюється) і з нанесеним захисним покриттям. Документи на картину дозволяють вивозити її за межі України.