Ікони, що зображують великодні події, відносяться до святкових двунадесятих ікон. У іконописній традиції, католицькій та православній, не прийнято було зображувати на іконах Ісуса Христа як центральну фігуру сюжету – передбачалося, що основна пасхальна подія – це вивід віруючих з пекла як втілення ідеї порятунку людства Господом і спокутування гріхів Сином Божим. Проте з часом з’явилися великодні ікони, де основне місце відводиться фігурі Христа Спасителя.

Найбільш поширеними вважають образи порятунку віруючих Ісусом з пекла, вони загальні для православних віруючих і католиків. Більш поширені в західній традиції ікони явлення Ісуса мироносицям і його виходу з гробу. Православні лики відрізняє більша монументальність.

Загальна ідея великодніх ікон – показати, що кожна віруюча людина може відкинути пекло і вибрати рай. Вони займають важливе місце в будинку християнина, оскільки втілюють одне з найбільших таїнств Христової віри – чудесне воскресіння, спасіння і спокутування гріхів.

Ікони з пасхальною тематикою, виконані з бурштину, дуже добре відображають велич сюжету Світлого Воскресіння. У каталозі інтернет-магазину «Янтарна кімната» можна вибрати бурштинові ікони з великодніми сюжетами різної вартості, розміру та оформлення. Який би не було вибрано виріб – їх єднає спільна риса, притаманна продукції «Янтарної кімнати» – доступність,  якість мінералів і майстерність майстрів

Передбачена доставка ікон по Україні та за кордон, гарантійне та сервісне обслуговування придбаних виробів.