Ікона Святого сімейства з канонічної точки зору не є цілком іконою – швидше це картина, написана за мотивами робіт Рафаеля, великого італійського художника епохи Відродження. Однак вона користується великою популярністю, особливо в православному християнстві і є символом священних сімейних уз.

Стилістично ікона Святе сімейство не точно відображає реалії біблійних часів. Так, більшість сюжетів Святого сімейства зображують Йосифа і Діву Марію людьми приблизно одного віку – насправді в момент непорочного зачаття Марії було всього 15 років, різниця в віці з Йосипом була дуже значною. Проте, деякі дослідники вважають, що таким чином іконописці хотіли підкреслити те, що Йосип оберігав непорочність Діви Марії, виконуючи вишні вказівки.

Православна ікона Святого сімейства може точніше відображати біблійні події, хоча в більшості своїй лики Йосипа і Діви Марії все таки відображені близькими за віком.

Так чи інакше, ікона Святе сімейство – це символ родини. Її дарують молодятам під час церемонії одруження для зміцнення шлюбу. Також вважається, що ікона Святе сімейство оберігає новонароджених немовлят.

Де купити ікону Святе сімейство з бурштину?

Ікона Святе сімейство, виконана з бурштину майстрами «Янтарної кімнати» – це справжнє прикраса кожного будинку, оберіг родини, що живе в ньому, символ щастя і сімейного благополуччя. Для виготовлення ікони майстра-ювеліри використовують бурштин так званої рівненської групи, яка славиться неперевершеною якістю каменю. Купуючи ікону Святого сімейства в «Янтарної кімнаті», можна бути повністю впевненим у чистоті походження мінералу і його якості – до кожної ікони додається паспорт, який документально засвідчує висновки експертів. Якщо з’являється необхідність вивезення ікони Святе сімейство з бурштину за кордон, «Бурштинова кімната» надасть необхідні документи для митного оформлення.

Для того, щоб купити православну ікону Святе сімейство з бурштину, досить зайти на сайт «Янтарної кімнати» і вибрати вподобане зображення – інтернет-магазин доставить обраний виріб до Києва, Одеси, Харкова, Дніпро, інші населені пункти України. Ціна ікони Святого сімейства залежить від розмірів полотна, матеріалу підкладки, обрамлення, додаткових елементів оформлення.

Ікона Свята родина з бурштину