Справжній витвір мистецтва було створено для наших замовників кращими майстрами по роботі з бурштиновим каменем. Композиція, що складається з триптиха, в який входить дзеркало і дві бурштинові картини, обов’язково прикрасить кімнату господаря, здатного оцінити прекрасне. Купити дзеркало і замовити його в Київ, Харків, Одесу або будь-який інший населений пункт України можна в будь-який час доби прямо на нашому сайті.

Дана композиція ідеально підійде для того, щоб додати її в передпокій, вітальню, спальню, коридор або іншу кімнату вашої квартири або будинку. Вона буде найкращим варіантом для тих, хто прагне втілити в своєму інтер’єрі елітарну атмосферу з минулих епох.

Якісний виріб, дерев’яна рама і бурштин, об’єднані в єдину композицію ручної роботи, будуть наповнювати житло атмосферою розкоші, яку обов’язково оцінять як мешканці, так і їх гості.

Картини з бурштину, як ідеальний варіант для повноцінної композиції з дзеркалом на стіні

Сучасну людину складно здивувати просто красивим дзеркалом або не менше вражаючою картиною. Інша справа – використання напівкоштовних каменів для створення принципово нового стилю. Для реалізації мистецтва, яке набирає популярність в наш час.

Кожен наш замовник розуміє те, наскільки правильний вибір він зробив, в моменти, коли помічає те, як при різному освітленні, температурі або навіть вологості бурштин змінює свій відтінки, надає зображенню особливий шарм, робить його більш об’ємним.

У нас можна оформити на замовлення як готовий варіант з певними розмірами, так і дзеркало в повний зріст. Крім цього, всі вироби виготовляються з фацетом, що робить їх ще більш красивими і унікальними.

Як майстри нашої компанії виробляють настінні вироби

Для того, щоб створити унікальний і неповторний триптих з дзеркала і двох картин, наші майстри обробляють і підбирають бурштин, щоб в подальшому створити об’ємне зображення по техніці аплікації. Дорогоцінний камінь зі смоли древніх дерев використовується як для створення фону, так і я для основних елементів полотна.

Завдяки ювелірній роботі під час виготовлення дзеркала, передається максимальна точність і глибина зображення, яке завжди привертає до себе увагу господарів і гостей квартири.

Властивості бурштинових картин

Варто відзначити, що на думку багатьох фахівців бурштину, на додаток до неймовірної краси, він має ще й позитивну енергетику, яка благотворно впливає на людину.

Твори мистецтва з «сонячного каменю» дуже сильно відрізняються від інших видів мозаїк. Вони, нібито, випромінюють тепло і сонячне світло. А майстерність наших художників, які мають багаторічний досвід даної роботи, дозволяє реалізувати дивовижні властивості цього каменю на повну силу.

З бурштину можна створити дивовижні пейзажі, натюрморти і навіть портрети. І вони дійсно будуть коштувати свою ціну. Адже ця, нібито жива, композиція подарує відчуття, яке не можна порівняти ні з чим іншим.

Дивовижна природа бурштину в поєднанні з професійною роботою майстра об’єднується в приголомшливий результат, який буде радувати і дивувати ще багато років.