Картини, виконані з бурштину і бурштинової крихти, прекрасно демонструвати надзвичайну пластичність і художню вдячність цього цінного ювелірного каменю. Він утворився зі скам’янілої смоли дерев хвойних порід, які виростали сотні тисяч років тому. Для виготовлення художніх виробів бурштин користується великою популярністю, оскільки володіє декількома властивостями:

  • камінь прекрасно піддається обробці;
  • мінерал не заломлює світло, тобто не змінює свій зовнішній вигляд в залежності від кута зору глядача;
  • забарвлення каменя може містити всі відомі відтінки кольорів спектра.

Найбільшою популярністю користуються картини з бурштину, який походить з околиць міста Рівне, а якщо точніше – з бурштинового трикутника у Рівненській, Житомирській і Волинській областях України. У міжнародній класифікації якості бурштин рівненської групи цінується найбільше. Якість вихідного матеріалу, в кінцевому підсумку, визначає вартість картини. Бурштинові картини з Рівного мають, крім художньої, велику ювелірну цінність.

📌 Де купити картини з бурштину та бурштинової крихти?

Майстерня «Янтарна кімната» виготовляє картини з бурштину та з бурштинової крихти, виконані в різних художніх жанрах. Так, в каталозі інтернет-магазину «Янтарної кімнати» можна вибрати:

  • репродукції картин з бурштину відомих художників;
  • картини з квітами і натюрморти;
  • зображення архітектури, виконані з бурштину;
  • картини із зображеннями людей і тварин;
  • біблійні, ведичні, східні та інші сюжети.

Майстри-художники ретельно підбирають бурштин за формою, розміром і кольором, обробляють його і, закріплюючи на основі, формують обраний образ. Оскільки в роботі використовується тільки якісно оброблений бурштин, зображення виходять надзвичайно виразними і теплими. Важливо, що якість мінералу і його походження документально підтверджується експертами, на підставі чого картина з бурштину і крихти може супроводжуватися паспортом. Як і будь-який ювелірний виріб, картина з бурштину – не тільки художній образ, але і вдале вкладення грошей.

📌 Як купити картини з бурштину та бурштинової крихти?

Для того, щоб купити бурштинову картину, потрібно відвідати каталог інтернет-магазину «Янтарної кімнати» і підібрати репродукцію, біблійний пейзаж або будь-яке інше зображення. На сайті «Янтарної кімнати» також можна вибрати параметри картини з бурштину, адже її ціна залежить від розміру, матеріалу основи, рами, підставки, наявності захисного скла і деяких інших деталей.

Доставка картин з бурштину в міста Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ не займає більше одного-двох днів. В інші населені пункти України вибране зображення доставляється в найкоротші терміни.

Для зручності покупців розроблена можливість вибору різної форми оплати, включаючи можливість скористатися післяплатою.

Якщо картину з бурштином потрібно відправити за межі України, «Янтарна кімната» надає документи, необхідні для проходження митниці.

Як будь-який ювелірний виріб, картина з бурштину потребує періодичного сервісного обслуговування. «Янтарна кімната» надає гарантійні і сервісні послуги всім своїм покупцям.

Картини з бурштину