Картини із сюжетом, присвяченим красі природи і пам’ятникам архітектури – не єдиний варіант прикраси житла. Портрети із зображенням відомих людей (діячі культури, державні діячі, відомі кіноактори) також підходять для цих цілей. Також це відмінний подарунок близькій людині або колезі по роботі.

Наприклад, портрет Тараса Шевченка буде ефектно виглядати як в кабінеті держслужбовця, так і в будинку людини, яка захоплюється українською літературою. Те ж стосується портретів державних діячів, церковних служителів.

Портрети відомих людей в магазині «Янтарна кімната»

Наш магазин пропонує кілька категорій портретів:

  • картини і декоративні тарілки із зображенням Тараса Шевченка. Він вважається класиком №1 української літератури, саме він довів світу, що українська література має право на існування і заклав її основи. Завдяки йому на українську мову перестали дивитися як на одне з відгалужень російської. Можна купити портрет Шевченка або замовити його виготовлення, якщо готові картини вас не влаштують;
  • портрети, присвячені сучасним українським політикам. На них зображені Юлія Тимошенко, Віктор Ющенко, Юрій Бойко;
  • картини із зображенням церковних служителів;
  • портрети, присвячені зіркам кіно, спорту.

Ознайомтеся з переліком картин на сайті інтернет магазину «Янтарна Кімната». Переконайтеся в тому, що якість портретів на висоті.

Для виготовлення портретів використовується бурштин. На етапі виробництва картини є кілька стадій контролю якості. Наші майстри оцінюють якість бурштину, якість висипки і розподілу матеріалу. На виході отримуємо якісне зображення без просвітів.

Як купити потрібний портрет

Є 2 шляхи:

  • відвідати нашу майстерню в м. Рівне і купити портрет Шевченка або іншої видатної особистості. Також ви можете замовити виготовлення потрібного портрета;
  • зробити замовлення віддалено через сайт магазину «Янтарна кімната». Всі деталі обговорюються з менеджером і в стислі терміни замовник отримує потрібну картину з необхідним пакетом документів на неї.

При оформленні замовлення ви можете вибрати варіант з підвищеним вмістом бурштину в картині. Також можна підібрати матеріал рамки, замовити установку захисного скла, що дає додатковий захист. Розмір картини також підбирається, ми працюємо з широким діапазоном розмірів.