Ікона, на якій зображено народження Ісуса Христа, для християн усього світу є однією з найбільш шанованих, оскільки відображає народження Небесного Царя, який дарував людству надію на порятунок і викупив його гріхи великою жертвою свого сина.

Ікона Різдва Христового композиційно відображає новонародженого немовля Ісуса з Пресвятою Богородицею, що підтримує його. Діва Марія і Ісус знаходяться в оточенні ангелів і служниць, які готують купіль для Божественного немовляти. На іконі також можна побачити зображення вола та віслюка – символ того, що Господь дарує спасіння іудеям і язичникам.

У православному світі найбільшою популярністю користується ікона «Різдво Христове» пензля великого майстра Андрія Рубльова, виконана на початку п’ятнадцятого століття на липовій дошці в жовтих, червоних і білих тонах. Її історія, в зв’язку з богоборними гоніннями, драматична, вона довгий час вважалася втраченою, проте була відновлена. До теми Різдва Христового зверталися також і інші художники, іконописці.

Свято Різдва Ісуса Христа є неперехідним, тобто воно щорічно відзначається 7-го січня. Ікона, присвячена цій події, відноситься до так званих дванадесятих святкових ікон, описує одну з найзначніших подій в християнському світі, та й усієї світовій історії.

Де купити ікону Різдво Христове з бурштину?

Ікона із сценою Народження Ісуса завжди займає почесне місце в будинку. Вважається, що вона володіє особливою, чудодійною силою, адже молитва біля неї відсилає віруючу людини до самих витоків християнської віри. Православні, підносячи молитву біля ікони Різдва Христового, можуть звернутися до Господа з проханням у вирішенні будь-яких, навіть найскладніших проблем, повсякденних труднощів.

Янтарна ікона Різдво Христове підкреслить урочистість свята, займе належне місце в житлі, стане одним із символів християнської віри для його мешканців.

Інтернет-магазин «Янтарна кімната» пропонує ікони Різдва Христового з бурштину найвищої якості, що відноситься до рівненської групи цих ювелірних каменів. Ікона, придбана в «Янтарній кімнаті», має чималу художню та ювелірну цінність, а духовне значення залежить, перш за все, від сили віри мешканців будинку. Ікону Різдва Христового, виконану майстрами-художниками «Янтарної кімнати», можна передавати у спадок як символ духовної спадкоємності роду.

Якість бурштину, чистота його походження – це предмет особливої гордості «Янтарної кімнати». Кожен виріб можна супроводити паспортом, який підтверджує професійну чесність майстрів.

Доставка ікони Різдва Ісуса здійснюється в усі населені пункти України, а також в інші країни.