Ручка з бурштину відмого бренду допоможе вигідно представити себе у діловому оточенні. Унікальний подарунок, відмовитися від якого просто неможливо. Розкриємо Вам секрет як зекономити і отримати безкоштовний бонус при замовленні товару.

Незважаючи на повальну комп’ютеризацію всіх сфер нашого життя, ручки все ще використовуються за прямим призначенням. Просто вони перейшли з розряду предмета першої необхідності в інструмент, що підкреслює статус і смак власника.

Крім пластика і металу для виготовлення ручок використовується дерево, метал і навіть камінь. Окремо стоять ручки з бурштину, їх корпус виготовляється з скам’янілої смоли, а фурнітура використовується металева. Як варіант – для декору застосовуються вставки з екзотичних порід дерева.

Залежно від матеріалу корпус ручки або виготовляється з цільного шматка бурштину, або набирається з окремих фрагментів. Результат виходить чудовим в обох випадках.

У нашій майстерні займаються виготовленням ручок під замовлення. Обговорюється дизайн, матеріал корпусу, тип фурнітури і самої ручки. Можна замовити просту кулькову або капілярну ручку. Опціонально можлива установка сенсорної насадки для роботи з сенсорними екранами.

Для покупки бурштинової ручки достатньо оформити замовлення на сайті магазину «Янтарна Кімната». Якщо потрібна робота під замовлення, зв’яжіться з нами, менеджер обговорить деталі і наші майстри в стислі терміни виконають замовлення.