Вітражі з бурштину – по-справжньому популярний тренд, який повертає в моду стильну класику. Ці вироби підходять для оформлення інтер’єру господаря, який бажає підкреслити своє почуття стилю, статус і почуття прекрасного. На нашому сайті ви зможете знайти різноманітний список виробів, що поліпшують красу і затишок будь-якого будинку.

Під час їх виготовлення використовувалися дві найбільш поширені технології, тому ви зможете знайти:

  1. Вітражі, при оформленні яких застосовувався ф’юзинг.
  2. Вироби відомі, як вітражі Тіффані.

Вітражі з бурштину: що це?

В першу чергу, варто розібратися з поняттям «бурштин». Таку назву носить скам’яніла смола, що є побічним продуктом древніх хвойних лісів. Вона дуже сильно цінується і вкрай часто використовується в різноманітних сферах.

Завдяки великій різноманітності відтінків кольору і надзвичайнiй природній красі, камінь отримав широке поширення в мистецькій сфері. З його допомогою створюються: вітражі, картини, прикраси та навіть сувеніри.

Найчастіше автори застосовують розпис по склу, або другий стиль – формування композицій із спеціально оброблених каменів (цей варіант є основою асортименту нашого інтернет-магазину).

Таким чином, якщо ви зважилися купити вітраж з бурштину, то отримаєте не тільки вкрай стильний і унікальний виріб, але і щось більше. Це буде елемент інтер’єру, що підкреслює унікальність вашого житла і перетворює його на справжній витвір мистецтва.

Хто виготовляє наші вітражі на вікна з бурштину?

Так як ми вже не перший рік присутні на ринку і дорожимо своєю репутацією, кожен вітраж, який ви можете побачити на фото, є справою рук професіонала з досвідом. Ми провели ретельний відбір, тому наші фахівці – це експерти, які вміють:

  • створювати картини і композиції;
  • розбиратися у властивостях і характеристиках різних видів бурштинового каменю;
  • підбирати специфічні тони кольорів;
  • робити все, щоб вітраж вийшов справжнім витвором мистецтва, що вартий тих коштів, за які був придбаний.

У майстрів нашої компанії є досвід реалізації десятків проектів, кожен з яких прикрашає оселю вимогливого клієнта. Якщо вас вкрай цікавить не вітражний розпис по склу, а виготовлення професійних композицій з цільного каменю по техніці Тіффані або за допомогою фьюзинга, то ви звернулися точно за адресою.

Як купити вітраж з бурштином на цьому сайті?

Замовити вітражі до Києва? Або вашим місцем проживання є Харків? А, може, Одеса? Навіть якщо ви перебуваєте в віддаленому районному містечку або селищі, можете сміливо оформляти замовлення на прийнятний варіант вироби.

Інтернет-магазин «Янтарна Кімната» відправить готичний вітраж в будь-яку точку нашої країни в найкоротші терміни. Для обласних міст доставка займе не більше двох днів. В інших містах і навіть селах виріб з’явиться в цілісності через 3-5 діб після замовлення.

Для забезпечення зручності клієнта, була реалізована можливість як інтернет-оплати, так і післяоплати по наложеному платежу. Можлива навіть відправка в сусідні країни, з оформленням необхідної документації.

При покупці ми додатково надаємо сертифікати, що підтверджують ювелірну якість вітражу, а також гарантійні сертифікати, що забезпечують спокій про долю виробу на тривалий термін.