Як продати старі бурштинові намиста?

Багато власників бурштинових намист, що займають з незапам'ятних часів місце в скриньці з коштовностями, часто не підозрюють, що можуть стати володарями цілком реального статку. Старі бурштинові прикраси вийшли з моди, зараз цінуються зовсім інші тренди, так чому не укласти взаємовигідну угоду?

Спочатку скажемо кілька слів про вартість старих бус з бурштину.

Якщо говорити про ціну виробів в загальному, то вона залежить від таких факторів:

 • ступеню прозорості мінералу - непрозорий бурштин цінується дорожче;
 • форми намистин;
 • наявності природних інклюзів колекційної якості - вкраплень пухирців повітря, порожнин з краплями води, залишків рослин і комах, що мають художнє значення;
 • місця походження і забарвлення каменю - наприклад, блакитний домініканський бурштин коштує дуже дорого через його надзвичайну рідкість;
 • правильності огранки намистин;
 • ваги кожної окремої намистини;
 • загальної ваги прикраси;
 • ступеню збереження каменів;
 • художньої цінності намист з бурштину.
Ціна на старі бурштинові бусы

Крім того, на ціну впливає структура мінералу. Так, найдорожче коштують вироби, в яких намистини зроблені з пейзажного бурштину, мінералу з яскраво вираженою неповторною структурою. Ціна одного грама прикраси з матеріалу подібної якості, де намистини мають круглу форму або форму оливок, може сягати від декількох доларів до декількох десятків доларів за грам. У той же час, вартість одного грама старих бус з пресованого бурштину обчислюється кількома десятками гривень.

Підсумовуючи, можна сказати, що остаточна вартість виробу залежить від безлічі перерахованих факторів. І якщо десь в скриньці є бурштинове намисто XIX - середини XX століть, то цілком можна розраховувати на дохід в декілька тисяч доларів.

Хто може купити намисто з бурштину і бакеліту за вигідною ціною?

Китайські і арабські колекціонери, широко відомі серед поціновувачів бурштинових прикрас, купують старі намиста з бурштину і бакеліта за вигідною ціною. Люди публікують свої оголошення в «Бурштиновій Кімнаті», тому що її відвідують скупники, які можуть дати точну і справедливу оцінку вартості бурштинового прикраси.

Величезне значення також має бездоганна професійна і ділова репутація скупників. Звернувшись до них, власник старих намист з бурштину зустріне справжніх ентузіастів своєї справи, які вважають справою своєї професійної честі дати точну оцінку вартості бурштинової прикраси.

Як вигідно продати намисто з бурштину і бакеліта в «Бурштиновій Кімнаті»?

Співпрацювати з «Бурштиновою Кімнатою» дуже просто. Щоб продати вантажні прикраси, потрібно опублікувати на цій сторінці три чітких зображення намиста з бурштину:

 • Загальну фотографію прикраси з характеристиками мінералу (вага, форма і розмір намистин);
 • Фотографію бус при денному освітленні;
 • Фотографію вироби на просвіт ліхтариком.

Після перегляду фотографій бурштинової прикраси, скупники зв'яжуться з Вами для остаточного обговорення ціни вироби і деталей угоди. Не забудьте вказати в оголошенні свої контактні телефони.

Публікуйте фотографії старих бурштинових намист і продавайте їх в «Бурштинової Кімнаті» за вигідною ціною!