Картини з бурштину… ͟П͟о͟н͟а͟д͟ ͟1͟5͟0͟0͟ ͟в͟а͟р͟і͟а͟н͟т͟і͟в… Ціни напряму від художника. Висока яксіть… Є безкоштовна доставка…
майстерня картин з бурштину, ікон, портретів, сувенірів та прикрас Юрія Глодовського
з доставкою по всьому світу — в роздріб та оптом — красиво, якісно, доступно

Виникло питання? Телефонуйте прямо зараз

Незвичайні рамки для картин з бурштину

Антирамка

Картини без рамки на полотні, полотно на підрамнику з "галерейною натяжкою", де боки також просипані бурштином. Для розмірів від 30 на 40 см. Ціна +25% до вартості картини.

Симетрична рамка

У звичайних рамках з орнаментом на кутах візерунок не сходиться. А у цій рамці симетрично сходяться всі 4 кути. Доступна тільки в розмірі 15 на 20 см. Ціна 88 грн.

IF-51 ***

Кіот Скрипка

Дерев'яний кіот ззовні, всередині пластикова рамка з узором, між ними скло. Глибина рамки 4,5 см.

Кіот Скрипка

Асиметрична рамка

Дерев'яна рамка, повністю ручної роботи. Особливість - асиметрія сторін по зовнішньому краю. За бажанням може бути пофарбована у коричневий або бордовий колір.

Асиметрична рамка

Інкрустовані бурштином рамки

Дерев'яна рамка оздоблена бурштином. Вартість за метр погонний 675 грн.

Інкрустовані бурштином рамки

Колаж

Колажі можна робити тільки із рамок з плоскою поверхнею. Про те які саме підходять на даний момент запитуйте по телефону або вайберу. Щоб конструкція не була крихкою, рекомендуємо використовувати лише схеми колажів запропоновані менеджером.

Колаж

Складень

Дві або три ікони/картини однакової висоти, скріплені завісами. Ставляться на стіл або вішаються на стіну. Можна робити тільки з рамок з прямими не фігурними боками, щоб було куди прикріпити завіси. Про те які саме підходять на даний момент запитуйте по телефону або вайберу.

Складень

Вирізана вручну рамка

Дерев'яна рамка, повністю ручної роботи. На виготовлення потрібно 1-2 місяці. Можна пофарбувати у різні кольори. В тому числі в церковний золотий. Вартість від 2500 грн.

Вирізана вручну рамка
Картини з бурштину
Янтарна кімната
12345
0,00
0
Оцінити та написати відгук
Вгору