Свята рівноапостольна княгиня Ольга

Перша руська свята. Вона сама прийшла від язичництва до християнства і прагнула прищепити віру іншим людям. Свята рівноапостольна Ольга була першою упорядниця храмів на Русі. Її життя - це історія мудрої княгині, яка врятувала єдність народу і вдосконалила державний устрій. При цьому вона залишалася красивою, розумною жінкою, люблячою дружиною, матір'ю, бабусею.

Ікона Святої рівноапостольної Ольги захищає весь народ. Особливо вона потрібна матерям синів і вдовам. Звертаючись до неї з молитвою, Ви можете просити святу уберегти Вас і Ваших дітей від біди. Крім того, образ, що знаходиться в будинку, не дозволить проникнути в нього зловмисникам. А всім членам Вашої родини він допоможе зміцнитися у вірі, бути завжди мудрими людьми і чинити по справедливості.

11/24 липня Православна Церква згадує рівноапостольної княгині Ольги.

Ікона Святої рівноапостольної Ольги - це образ духовної матері народу. Патріарх, що хрестив княгиню, сказав: «Благословенна ти між жонами руськими, бо залишила темряву і полюбила Світло. Прославляти тебе будуть сини руські до останнього роду! » При хрещенні вона отримала ім'я Олена на честь святої, яка знайшла Животворящий Хрест Господній. Апостольська служба святої Ольги мала таке ж велике значення. Вона сприяла духовному перетворенню в православний народ.