Свята великомучениця Катерина Олександрійська

Свята великомучениця Катерина Олександрійська жила в III столітті. Дочка знатних батьків, вона відрізнялася рідкісною красою, допитливим розумом, прагненням до істини, була непохитна у вірі Христовій. Свята Катерина - небесна покровителька вчення, знань. Як викладачі, так і учні можуть просити у неї допомогу. Всі, хто молитовно звертаються до святій Катерині, знаходять і розум, і успіх у навчанні.

Ікона Святої Катерини Олександрійської захистить від помилок, які можуть зіпсувати життя людини і погубити душу. Святий образ зміцнить Вас у вірі і стане перепоною перед небезпеками. Жінки, яким протегує свята Катерина, з образом своїм святим знаходять сенс життя, стають спокійними і умиротвореними. Ікона захищає їх сім'ї від розладу, приносить благополуччя в будинок.

День пам'яті святої великомучениці Катерини Олександрійської відбувається 7 Грудня / 24 листопада.

Ікона і життя святої Катерини Олександрійської допомагають нам усвідомити цінність знань. Віруючій освіту і розвинений розум дають величезну силу. Така людина може впливати на інших. Так свята Катерина змогла переконати знаменитих вчених мужів-філософів і привести їх до Христа. Сучасна людина має необмежені можливості для саморозвитку. Щоб досягти успіху, потрібна лише воля. Зміцнити її допоможе молитва.